Osiągnięcia

 

Rok szkolny 2016/2017

Laureatami   konkursu Krakowska Matematyka zostali:
Piotr Tryhuk 4d
Krzysztof Salata 6c

Finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego została:
Gabriela Byrska 6d

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego został:
Krzysztof Salata 6c

Konkurs  MAKS MATEMATYCZNY 2017:
Krzysztof Salata 6c-  wynik bardzo dobry /2 miejsce w województwie małopolskim/

Konkurs matematyczny MAT 2017:
Krzysztof Malina 4d- wynik bardzo dobry /3 miejsce w województwie małopolskim/
Krzysztof Salata 6c-  wynik bardzo dobry /3 miejsce w województwie małopolskim/

Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego awansowała:
Gabriela Byrska 6d

Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansował:
Krzysztof Salata 6c

Konkurs Alfik Matematyczny 2016 :
Krzysztof Malina 4d- laureat

Jan Wójcik – wynik bardzo dobry
Jakub Jarosz- wynik bardzo dobry

Weronika Wódczak- wynik bardzo dobry
Antonina Adach- wynik bardzo dobry
Maria Terebus- wynik bardzo dobry
Barbara Latosińska- wynik bardzo dobry
Julian Płonka – wynik bardzo dobry
Magdalena Karemdał- wynik bardzo dobry

Emilia Jarczewska- wynik bardzo dobry
Krzysztof Salata 6c- wynik bardzo dobry
Weronika Stempińska 6c- wynik bardzo dobry
Tomasz Klepaczek- wynik dobry

Błażej Zięba- wynik dobry
Szymon Potańczyk-wynik dobry
Gabriela Trybus- wynik dobry
Filip Kowal- wynik dobry
Mikołaj Suchoń- wynik dobry
Paweł Kmić- wynik dobry
Zuzanna Raczyńska 4d- wynik dobry

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansowali:
Krzysztof Salata 6c

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego awansowali:
Julia Janeczek 6c
Irena Jarczewska 6a
Maciej Lalik 6a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego awansowali:
Emilia Blaschke 5a
Gabriela Byrska 6d
Kacper Jawień 6d
Krzysztof Salata 6c
Weronika Stempińska 6c
Maciej Tokarz 6c

Do finału   konkursu Krakowska Matematyka awansowali:
Krzysztof Malina 4d
Piotr Tryhuk 4d
Krzysztof Salata 6c

Rok szkolny 2015/2016

Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego został:
Piotr Kubik 6a

Laureatem  Konkursu Krakowska Matematyka 2015/2016 został:
Piotr Kubik 6a

Finalistami    Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zostali:
Eva Perżyło 6a
Kamil Tynka 6a

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego został:
Piotr Kubik 6a

Konkurs Alfik Matematyczny 2015 :
Krzysztof Salata 5c- laureat

Piotr Kubik 6a- wynik bardzo dobry
Mikołaj Suchoń- wynik bardzo dobry

Maja Urbanowska- wynik bardzo dobry
Adrian Kaczor- wynik bardzo dobry
Krzysztof Malina- wynik bardzo dobry
Irena Jarczewska 5a- wynik dobry
Adam Kaczmarek 5b- wynik dobry

Laureatką Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego została:
Julianna Molińska 6a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansowali:
Krzysztof Salata 5c
Piotr Kubik 6a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego awansowali:
Julia Janeczek 5c
Julianna Molińska 6a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego awansowali:
Eva Perżyło 6a
Kamil Tynka 6a

Do finału   konkursu Krakowska Matematyka awansowali:
Julia Kowalska 4b
Damian Adamczyk 4d
Piotr Kubik 6a

Rok szkolny 2014/2015

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Karina Białek 1c – nagroda główna
Maja Kowalczyk 2e – nagroda główna

Jan Ciężkowski 6a – wyróżnienie
Julianna Molińska 5a – wyróżnienie
Irena Jarczewska 4a – wyróżnienie
Jakub Jachna 4b – wyróżnienie
Maria Czerwińska 4b – wyróżnienie
Krzysztof Salata 4c – wyróżnienie
Marta Puchalska 2c – wyróżnienie
Martyna Królikowska 2e – wyróżnienie
Daniel Tracz 1e – wyróżnienie
Milena Świeczkowska 1c – wyróżnienie
Jagoda Kosoń 1c – wyróżnienie
Emilia Jarczewska 1d – wyróżnienie
Aleksandra Cieślik 1b – wyróżnienie
Bartosz Bochenek 1e- wyróżnienie
Michał Bednarczyk 1c – wyróżnienie
Antonina Adach 1a – wyróżnienie
Cabała Mateusz 1c – wyróżnienie


DZIELNICOWY FESTIWAL KULTURY

Klasy 1-3


Konkurs plastyczny:
II miejsce Patryk Słowikowski (1d)
III m. Jakub Poeckh (1b)

Konkurs recytatorski
III m. Natalia Bulek (3c)
wyróżnienie dla Alicji Krasoń

Konkurs piosenki:
II m. zespół klasy 2c (kategoria zespoły)
III m. Paulina Stępień (1c) (kat. soliści)
wyróżnienie dla Jagody Kosoń (1c) (kat.soliści)

Klasy 4-6

Konkurs plastyczny:
I m. Daniel Pawłowski (6c)

Konkurs recytatorski:
I m. Karol Starzyk (5a)
III m. Maciej Lalik (4a)

Konkurs piosenki:
II m. Szkolny Chór (23 osoby +solistka)

 

„Kangur Matematyczny 2015″

Wynik „Bardzo dobry”/ nagroda I stopnia/:
Krzysztof Salata 4c

Wyróżnienie / nagroda II stopnia/:
Krzysztof Malina 2c

Zuzanna Raczyńska 2d
Liliana Dubas 2b
Kaja Kosobucka 2c
Irena Jarczewska 4a
Hubert Stawarz 4b
Adam Kaczmarek 4b
Damian Adamczyk 4d
Daria Patyna 4d
Piotr Kubik 5a
Bartłomiej Biernacki 5c
Krzysztof Bociek 6c
Zuzanna Kapka  6c
Jan Ciężkowski 6a

Laureatem Małopolskiego Konkursu „Wielcy Polacy – wybitni generałowie” został:

Karol Starzyk 5a

Laureatką    Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego została:
Marta Bednarczyk 6c

Laureatem    Małopolskiego Konkursu Humanistycznego został:
Jan Ciężkowski 6a

Laureatami    konkursu Krakowska Matematyka zostali:
Krzysztof Salata 4c
Piotr Kubik 5a

Finalistami Małopolskiego Konkursu „Wielcy Polacy – wybitni generałowie” zostali:

Karol Starzyk 5a
Jakub Barber 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu „Wielcy Polacy – wybitni generałowie” awansowali:

Karol Starzyk 5a
Jakub Barber 6b
Mateusz Mucha 6b
Piotr Królik 6b

Konkurs Alfik Matematyczny 2014 :
Krzysztof Salata 4c- laureat

Piotr Kubik 5a- wynik bardzo dobry
Wojciech Wiecheć 2e- wynik bardzo dobry

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego Baltie 2015 awansowali:

Krzysztof Snopkiewicz 6a
Michał Regiewicz 6a
Mateusz Galski 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansowali:
Marta Bednarczyk 6c
Maksymilian Pulchny 6c
Piotr Kubik 5a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego awansował:
Jan Ciężkowski 5a

Do finału   konkursu Krakowska Matematyka awansowali:
Krzysztof Salata 4c
Damian Adamczyk 4d
Piotr Kubik 5a
Krzysztof Bociek 6c

 

Rok szkolny 2013/2014

Międzyszkolny konkurs Interdyscyplinarny Omnibus
I miejsce zajęła drużyna  w składzie
Aleksandra Ciężkowska
Aleksandra Migdalska
Błażej Nowicki

Ogólnopolski konkurs ” Matematyczne preteksty”
Zofia Salata zajęła III miejsce w Polsce w kategorii klas szóstych

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży 2014
Zofia Salata /6b/ zajęła II miejsce w powiecie krakowskim i II miejsce w województwie małopolskim
Maksymilian Pulchny/5c/ zajął II miejsce w powiecie krakowskim i III miejsce w województwie małopolskim

„Kangur Matematyczny 2014″
Laureat:
Krzysztof Salata 3c
Damian Adamczyk 3d

Wynik „Bardzo dobry”/ nagroda I stopnia/:
Piotr Kubik 4a
Zofia Salata 6b

Wyróżnienie / nagroda II stopnia/:
Michał Hadała 2c
Dagmara Gąstoł 3c

Irena Jarczewska 3d
Gabriela Noga 4a
Karol Starzyk 4a

Krzysztof Bociek 5c
Zuzanna Kapka  5c
Maksymilian Pulchny 5c

Laureatką  Konkursu Krakowska Matematyka została:
Zofia Salata 6b

III Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „Spotkanie z matematyką i ortografią” :
VII miejsce zajęła drużyna  w składzie:
Aleksandra Ciężkowska 6b
Małgorzata Rydzyńska  6a
Zofia Salata 6b

Finalistą Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego został:
Mateusz Knap 6b

Finalistami Małopolskiego Konkursu Biblijnego zostali:
Aleksandra Ciężkowska 6b

Daniel Czerniawski 6b

Finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego została:
Aleksandra Ciężkowska 6b

Finalistką Małopolskiego Konkursu Matematycznego została:
Zofia Salata 6b

Do finału   konkursu Krakowska Matematyka awansowali:

Piotr Kubik 4a
Krzysztof Bociek 5c

Zofia Salata 6b
Małgorzata Rydzyńska 6a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu tematycznego „Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski”  awansowali:

Aleksandra Ciężkowska  6b
Zofia Salata 6b
Grzegorz Garboliński  6a

Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego awansowali:

Jan Ciężkowski 5a
Miłosz Poniedziałek 5a
Aleksandra Ciężkowska 6b
Aleksandra Migdalska 6b
Dominika Podgajny 6b
Anna Więckowska 6c

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego awansowali:
Mateusz Knap 6b
Natalia Lechowicz 6c

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego awansowali:
Jan Ciężkowski 5a

Aleksandra  Ciężkowska 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego awansowali:
Aleksandra Ciężkowska 6b

Daniel Czerniawski 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego awansowali:
Mateusz Bżykot 5a
Michał Regiewicz 5a
Krzysztof Snopkiewicz 5a
Kacper Starzyk 6a

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansowała:
Zofia Salata 6b

 Rok szkolny 2012/2013

II Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „Spotkanie z matematyką i ortografią” :
III miejsce zajęła drużyna  w składzie:
Aleksandra Ciężkowska 5b
Zofia Salata 5b

Michał Sojka  5c

Laureatką konkursu „Krakowska Matematyka 2012/2013″ została:
Zofia Salata 5b

Laureatem Małopolskiego Konkursu Humanistycznego został:
Jan Migduła 6b

Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego został:
Filip Tryhuk 6b

Finalistą Małopolskiego Konkursu Biblijnego został:
Filip Tryhuk 6b

Finalistą Małopolskiego Konkursu Humanistycznego został:
Jan Migduła 6b

Finalistą konkursu „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy” został:
Michał Filipowski 6a

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego został:
Filip Tryhuk 6b

III miejsce w konkursie „Bezpiecznie na drodze”  organizowanym prze Komendę Miejską Policji  zajął:
Jakub Pawlica 4b

I etap ogólnopolskiego konkursu poetyckiego

”CZARUJĘ SŁOWAMI O SWOICH RADOŚCIACH NIE-RADOŚCIACH”.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce:                      Maria Nawrot – klasa 6 b;
II miejsce (ex aequo): Monika Żurek – klasa 4 a
                                       Julia Florek – klasa 6 b;
II miejsce:                   Adrianna Karpińska – klasa 5 a;

Bartłomiej Śniatkowski – klasa 6c.

Wyróżnienia w etapie szkolnym otrzymali:
                                  Julia Jelonek – klasa 6 b;
Jan Migduła – klasa 6 b;
                                  Jakub Sadzikowski – klasa 6b.

Wszyscy wymienieni uczniowie zostali zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego.

Do etapu międzyszkolnego konkursu recytatorskiego organizowanego w ramach Festiwalu Szkół Dzielnicy XI zakwalifikowali się:

I miejsce: Aleksandra Ciężkowska (5b);
II miejsce: Julia Florek (6b);
III miejsce: Filip Tryhuk (6b).

Laureatami I etapu międzyszkolnego konkursu recytatorskiego ”SIÓDME NIEBO” zostali:

Filip Tryhuk – klasa 6 b;
Miłosz Poniedziałek – klasa 4 a;
Aleksandra Ciężkowska – klasa 5 b;
Anna Więckowska – klasa 5 c;
Klaudia Dybał – klasa 4 a.

Do finału   konkursu Krakowska Matematyka awansowali:
Krzysztof Bociek 4c

Zofia Salata 5b
Wiktoria Kula 5c
Michał Filipowski 6a

Filip Tryhuk 6b
Jan Migduła 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego awansowali:
Kacper Kosobucki 6a
Filip Tryhuk 6b
Mateusz Knap 5b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego awansował:
Jan Migduła 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego awansował:
Filip Tryhuk 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansowali:
Filip Tryhuk 6b
Jan Migduła 6b
Zofia Salata 5b

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży 2012
Jacek Salata /6c/  zdobył srebrny medal /II miejsce/ w klasyfikacji krajowej
oraz zajął I miejsce w powiecie krakowskim i I miejsce w województwie małopolskim
Zofia Salata zajęła II miejsce w powiecie krakowskim i VIII miejsce w województwie małopolskim
Wiktoria Kula /4c/ zajęła III miejsce w powiecie krakowskim i XII miejsce w województwie małopolskim

„Kangur Matematyczny 2012″
Laureat:
Zofia Salata 4b
Jacek Salata 6c

Wynik „Bardzo dobry”/ nagroda I stopnia/:
Mateusz Knap 4b
Michał Filipowski 5a
Jakub Chodorowski 6a

Wyróżnienie / nagroda II stopnia/:
Karol Starzyk 2a
Ewa Perzyło 2a
Jan Ciężkowski 3a
Maksymilian Pulchny 3c
Emilia Starzyk 4a
Błażej Nowicki 4b
Anna Więckowska 4c
Filip Tryhuk 5b
Jan Migduła 5b
Zuzanna Kucia 5c
Piotr Kmieć 6c

  I Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MMC
Jacek Salata 6c-laureat

Krakowska Matematyka 2011/2012
Jacek Salata 6c – laureat

Rok szkolny 2009/2010

Laureatem konkursu Kangur Matematyczny 2010 został:
Michał P kl. 6b

Wynik „Bardzo dobry” w konkursie „Kangur Matematyczny 2010″ otrzymał:
Jacek S. kl. 4c

Wyróżnienia w w konkursie „Kangur Matematyczny 2010″ otrzymali:
Michał F. kl. 3a

Filip T. kl. 3b
Julia Ł. kl. 3c
Daria J. kl.5b
Szymon J. kl.5b

Laureatem konkursu Alfik Matematyczny 2009 został:
Michał P kl. 6b

Wyróżnienia w konkursie „Alfik Matematyczny 2009″ otrzymali
Jacek S. kl. 4c

Maksym W. kl. 5c

Laureatami konkursu „Krakowska Matematyka 2009/2010 zostali:
Piotr K. kl. 4c

Jacek S. kl. 4c
Szymon J. kl.5b

Do finału konkursu „Krakowska Matematyka” awansowali:
Piotr K. kl. 4c

Jacek S. kl. 4c
Szymon J. kl.5b
Małgorzata S kl. 5b
Maksym W. kl. 5c
Michał P kl. 6b
Jakub K. 6b

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego awansowali:
Jakub K. 6a

Magdalena P. kl. 6b
Michał P kl. 6b

Do finału VI Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego zakwalifikował się
Jakub K (6a)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Olimpus (sesja jesienna)

Dyplom laureata uzyskał Aleksander T (4c)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Jersz – English High Flier :
Dyplom Laureata uzyskali:
Katarzyna T (5b),

Jakub K (6a)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Albus 2010:
Dyplom laureata otrzymali:
Natalia S (4 a),

Jakub Ch (4a)
Katarzyna T (5b)
Jakub K (6a)

Dyplom Wyróżnienia otrzymali:
Aleksander T. (4c),

Katarzyna B. (4a),
Klaudia G. (4a)
Joanna S. (5b),
Damian F (5c),
Justyna J (5c)
Patrycja N. (6a)

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „I can do it”

Kategoria recytacje: I m – Robert J (6a)

II m – Katarzyna T (5b)

Kategoria soliści: III m – Jakub L (4a)

Rok szkolny 2008/2009

W konkursie Krakusek nasi uczniowie uzyskali:
Jakub Ch. kl. 3a – II miejsce

Aleksandra K. kl. 3c – II miejsce
Kinga M. kl. 3b – wyróżnienie

Laureatami konkursu Alfik Matematyczny 2008 zostali:
Jacek S. kl. 3c

Michał P kl. 5b

Do finału konkursu „Krakowska Matematyka” awansowali:

Piotr B kl. 4b
Szymon J. kl.4b
Aleksandra W. kl. 4c
Michał P kl. 5b
Michał P kl. 5b
Dariusz W kl. 6b
Do Finału V Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego zakwalifikował się

Jakub P (6a)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Olimpus (sesja jesienna)

Dyplom Laureata uzyskała: Katarzyna T (4b)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda:
Dyplom Laureata uzyskał:Jakub K (5a)

Dyplom Wyróżnienia uzyskał :Jakub P (6a)

 

Rok szkolny 2007/2008

 

Zwycięzcą Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej została uczennica klasy 6c Anna Cykowska.
W konkursie Kangur Matematyczny 2008 uczniowie naszej szkoły uzyskali
pięć nagród za wyniki bardzo dobre oraz dwie za wyróżnienia.
Laureatem Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego został uczeń klasy 6c Artur Mech.
„Love is around” – konkurs artystyczny języka angielskiego

* Pierwsze miejsce: Jakub Wiśniewski
* Drugie miejsce: Mateusz Wdowiak
* Trzecie miejsce: Iwona Senkowska
Specjalne wyróżnienie
Szymon Adamski
Do finału Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego zakwalifikował się uczeń klasy 6c Artur Mech.
Do finału Małopolskiego Konkursu Humanistycznego zakwalifikowała się uczennica klasy 6a Agnieszka Zięcik.
 

 Posted by at 15:58