paź 102017
 

111

Oszczędź drzewo i naturę  – oddaj do nas makulaturę!

Po raz kolejny w naszej szkole rusza zbiórka makulatury. Zmieniają się jednak jej zasady. Zbiórka makulatury będzie projektem cyklicznym. Co dwa miesiące gromadzone będą stare zeszyty, gazety, książki, kolorowe magazyny, opakowania itp. na rzecz poszczególnych zespołów przedmiotowych. Uzyskane fundusze pieniężne zostaną przeznaczone na zakup pomocy szkolnych i naukowych, które umożliwią ciekawszą i efektywniejszą naukę.

Liczymy na szeroki odzew nie tylko ze strony rodzin naszych uczniów, ale też Państwa przyjaciół, znajomych, sąsiadów, instytucji.

Pierwsza zbiórka makulatury odbędzie się w dniach od 23 października do  27 października  2017 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji, szczegóły wkrótce.

 

 Posted by at 18:22

Sorry, the comment form is closed at this time.