Konkursy i zabawy w lutym.

Luty 2015 roku.

Luty był pracowitym miesiącem. Dzieci przygotowały prace na dwa konkursy międzyszkolne : "Maska Karnawałowa" - konkurs zorganizowany przez Szkołe Podstawową nr 55 i "Koty, kotki i koteczki" który był zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 26. Ponadto w świetlicy zorganizowano też Pocztę Walentynkową do której uczniowie mogli wrzucać wykonane przez siebie walentynkowe serduszka z życzeniami dla innych dzieci. Zdjęcia dostępne są w naszej galerii.

Anioły, Aniołki i Mikołajki

Grudzień 2014 roku.

W grudniu dzieci ze świetlicy wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Anioły i Aniołki" zorganizowanym przez świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 40. Odbyła się też tradycyjna zabawa Mikołajkowa w czasie któerj Św. Mikołaj rozdawał prezenty. Zdjęcia dostępne są w naszej galerii.

Andrzejki 2014 r.

Listopad 2014 roku.

W dniu 28 listopada 2014 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali dzieciom zabawę Andrzejkową polegającą na wspólnych wróżbach. Dzieci bawiły się świetnie. Zajęcia dostępne są w naszej galerii.

Rozpoczęcie roku szkolnego.

Wrzesień 2014 roku.

Rozpoczął się nowy rok szkolny. W tym roku wyjątkowo dużo pierwszoklasistów zaczęło naukę w naszej szkole. Witamy ich serdecznie. Zdjęcia dzieci z klasy 0, klas pierwszych oraz IId dostępne są w naszej galerii.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Baranki, kurczaki i zajączki Wielkanocne".

Marzec/Kwiecień 2014 roku.

Marzec i pierwsza połowa kwietnia była pracowita. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyń z wielkim zapałem i radością przygotowywały pisanki, kurczaki, zajączki i baranki na świetlicowy Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz odbył się w dniach 14 - 15 kwietnia 2014 r. i cieszył się dużym powodzeniem. Wszystkie prace zostały sprzedane, a za zarobione pieniądze zostaną zakupione nowe zabawki do świetlicy. Ponadto najładniejsze i najstaranniej wykonane ozdoby wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie "Baranki, kurczaki i zajączki Wielkanocne" którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 55.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Maska karnawałowa".

Styczeń 2014 roku.

W styczniu 2014 r. dzieci ze świetlicy przygotowując się do balu karnawałowego wykonały bardzo ładne maski przedstawiające różne zwierzątka: kotka, małpkę, motyla, tygrysa itp. Najładniejsze z nich zostały wysłane na konkurs "Maska karnawałowa", którego organizatorem była świetlica przy SP nr 162. Jedna z nich otrzymała wyróżnienie. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Międzyszkolny Konkurs Form Przestrzennych "Tradycyjna ozdoba choinkowa"

Grudzień 2013 roku.

W grudniu rozpoczęły się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykonały róźne ozdoby świąteczne. Wzięliśmy takze udział w Międzyszkolnym Konkursie Form Przestrzennych "Tradycyjna ozodoba choinkowa" zorganizowanym przez Szkołę Podstawowową nr 25. Prace wykonane przez naszych uczniów bardzo się podobały i zostały wysoko ocenione. Otrzymaliśmy I i II nagrodę i dwa wyróźnienia. Zdjęcia przygotowań i wykonanych prac zamieszczone sa w naszej Galerii.

Andrzejki 2013 r.

Listopad 2013 roku.

W wigilię św. Andrzeja wychowawcy świetlicy zorganizowali dzieciom zabawę polegającą na wspólnych wróźbach. Dzieci bawiły się znakomicie. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Konkursy poświęcone twórczości Juliana Tuwima.

Październik/Listopad 2013 roku.

Na przełomie października i listopada dzieci ze świetlicy wzięły udział w dwóch konkursach poświęconyvh twórczosci J. Tuwima. Miedzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Tuwim dzieciom" zorganizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowowej nr 107 oraz w Szkolnym Konkursie "Ilustracja do wybranego wiersza J. Tuwima". W konkursie międzyszkolnym jedna z naszych wychowanek zdobyła wyróźnienie. Zdjęcia z obu konkursów dostępne są w naszej Galerii"

Rozpoczęcie roku szkolnego

Wrzesień 2013 roku.

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2013/2013. Zdjęcia dzieci uczęszczających do świetlicy dostępne są w naszej Galerii.

Konkurs "Kwiaty dla Mamy"

Maj 2013 roku.

W maju dzieci ze świetlicy wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla mamy", którego organizatorem była świetlica działająca przy SP nr 92 w Krakowie. W konkursie odnieśliśmy duży sukces zdobywając I miejsce i 4 wyróżnienia. Również w maju wychowankowie świetlicy przygotowywali drobne upominki dla rodziców z okazji Święta Mamy i Taty. Zdjęcia z obu wydarzeń można obejrzeć w naszej Galerii.

Święta Wielkanocne.

Marzec 2013 roku.

W marcu rozpoczęliśmy przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Dzieci z przyjemnością zabrały się do wykonywania Wielkanocnych pisanek, kurczaków i zajączków. Z wykonanych przez dzieci ozdób wychowawcy sporządzili paczuszki, które uczniowie wręczyli przed świętami Dyrekcji oraz swoim wychowawcom z najlepszym życzeniami świątecznymi.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zwiastuny Wiosny".

Luty/Marzec 2013 roku.

Na przełomie lutego i marca na przekór wciąż utrzymującej się zimie dzieci ze świetlicy wykonały piękne prace pełne słońca i pierwszych wiosennych kwiatów. Najładniejsze prace wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwiastuny Wiosny" zorganizowanym przez świetlicę przy SP nr 92 w Krakowie. I tym razem prace wykonane przez naszych uczniów bardzo się spodobały a krajobraz z piękna wierzbą i łąką pełną stokrotek został wyróżniony I nagrodą w konkursie. Zdęcia dostępne są w naszej Galerii.

Zajęcia świetlicowe.

Styczeń 2013 roku.

W ciągu całego roku szkolnego w świetlicy prowadzone są z dziećmi różne zajęcia tj. umuzykalniające, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, zabawy z chustą i kocami oraz inne. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mini stroik - ozdoba świąteczna".

Grudzień 2012 roku.

W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia dzieci wykonały pod kierunkiem nauczycieli różne ozdoby świąteczne. Najładniejsze z nich zostały wysłane na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mini stroik - ozdoba świąteczna" zorganizowany przez świetlicę przy SP nr 95. Nasze prace tak się spodobały, że wszystkie otrzymały nagrody. Prace konkursowe oraz zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród można obejrzeć w naszej Galerii.

Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".

Październik 2012 roku.

W październiku 2012 roku dzieci ze świetlicy pod kierunkiem nauczycieli przygotowały piękne prace na konkurs "Barwy jesieni", organizowany przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 4. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Wrzesień 2012 roku.

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/2013. Zdjęcia dzieci uczęszczających do świetlicy dostępne są w naszej Galerii.

Piknik rodzinny "Baśniowe klimaty".

Kwiecień/Maj 2012 roku.

W miesiącach wiosennych dzieci ze świetlicy pod kierunkiem nauczycieli przygotowały piękne dekoracje na Piknik rodzinny "Baśniowe klimaty", który odbył się w szkole w czerwcu. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Dzień Matki.

Maj 2012 roku.

W maju dzieci wykonały piękne laurki oraz papierowe róże dla mam z okazji ich święta. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Święta Wielkanocne.

Kwiecień 2012 roku.

Na przełomie marca i kwietnia w świetlicy rozpoczęły się przygotowania do nadchodzących Świat Wielkanocnych. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli wykonały szereg prac o tematyce świątecznej, które następnie umieszczono na tablicy przed sala świetlicy. Natomiast wychowawcy świetlicy zorganizowali Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ″Ozdoby Świąteczne″. Na konkurs wpłynęło wiele prac z różnych krakowskich szkół. Wystawę pokonkursową można obejrzeć w naszej Galerii.

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny ″Wiosno, wiosno, ach to ty....″

Marzec 2012 roku.

W marcu dzieci ze świetlicy wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym ″Wiosno, wiosno, ach to ty....″ zorganizowanym przez SP nr 25 w Krakowie. Wychowankowie wykonali przepiękne ilustracje do wybranego wiersza o wiośnie. Prace naszych uczniów tak spodobały się, ze zdobyliśmy nagrodę specjalną. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Przygotowania oraz prace konkursowe można obejrzeć w naszej Galerii.

Walentynki.

Luty 2012 roku.

W lutym dzieci miały okazję złożyć sobie życzenia za pośrednictwem Poczty Walentynkowej. Zdjęcia dostępne są w naszej Galerii.

Dzień Babci, Karnawał.

Styczeń 2012 roku.

W styczniu dzieci wykonały piękne kwiaty, jako prezenty dla babć i dziadków. Zajmowały się również tworzeniem fantazyjnych masek karnawałowych. Najpiękniejsze z nich wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez MDK przy ul. Reymonta. Jedna z nich, wykonana przez naszą wychowankę, otrzymała II nagrodę w konkursie. Zdjęcia obrazujące pracę dzieci, wykonane maski i wystawę pokonkursową w MDK znajdują się w naszej Galerii.

Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Grudzień 2011 roku.

Grudzień był wyjatkowo pracowitym miesiącem. Dzieci wykonały piękne prace świąteczne, choinki, bałwanki, bańki oraz wiele innych ozdób związanych z Bożym Narodzeniem. Prace dzieci wystawione zostały podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbył się w dniach 19 do 22 grudnia 2011 roku. Pieniądze zebrane w czasie kiermaszu przeznaczono na zakup zabawek do świetlicy. Zdjęcia przygotowań oraz wykonanych ozdób są dostępne w naszej Galerii.

Andrzejkowe Wróżby.

Listopad 2011 roku.

W dniu 29 listopada 2011 roku w świetlicy odbyła sie zabawa ″Andrzejkowe Wróżby″. Dzieci świetnie się bawiły wróżąc sobie przyszłość. Zdjęcia z zabawy są dostępne w naszej Galerii.

Święto Niepodległości.

Listopad 2011 roku.

Pragnąc włączyć sie w obchody Świeta Niepodległości dzieci wykonały z bibuły i kolorowego papieru piękne orły i kotyliony. Prace zostały następnie umieszczone na wystawie upamiętaniającej to ważne wydarzenie w historii Polski. Zdjęcia przygotowań i prac są dostępne w naszej Galerii.

Konkurs Plastyczny ″Wiem, co służy mojemu zdrowiu.″

Październik 2011 roku.

Na przełomie października i listopada 2011 roku grupa dzieci sześcioletnich uczęszczających do świetlicy wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole nr 163 w Krakowie. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Mączek wykonały piękny plakat promujący zdrowe odżywianie sie. Praca wychowanków świetlicy otrzymała wyróznienie. Zdjęcia przygotowań i prac są dostępne w naszej Galerii.

Konkurs ″Kocham Kraków za...″

Październik 2011 roku.

W październiku dzieci przygotowały pod kierunkiem nauczycieli prace na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ″Kocham Kraków za...″. Wykonały również szereg prac plastycznych związanych z aktualna porą roku oraz uroczystościami związanymi z Dniem Nauczyciela i Halloween. Zdjęcia przygotowań i prac są dostępne w naszej Galerii.