XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”

Od 21 stycznia do 4 lutego br. na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie będą odbywać się  XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”. To wydarzenie o charakterze edukacyjno-wychowawczym przygotowane w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

Najważniejszym celem organizacji targów jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Szkoły branżowe i technika funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką i atrakcyjną ofertą edukacyjną. Kształcą w wielu zawodach wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Więcej informacji można znaleźć w Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa.

1% podatku na rzecz szkoły1% podatku na rzecz szkoły

Szanowni Rodzice oraz sympatycy Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców  Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie bardzo serdecznie dziękują za przekazane w ubiegłym roku wpłaty na rzecz szkoły, które wyniosły łącznie 724,86 zł. Zebrana kwota